معرفی پرداخت نوین آرین مدیران ارشد و همکاران گواهینامه ها خانواده نوین

معرفی پرداخت نوین آرین

شرکت پرداخت نوین، در سال ۱۳۸۵، با هدف گسترش شبکه و ارائه‌ی خدمات در حوزه پرداخت الکترونیک تأسیس شد. این شرکت در حال حاضر با مجوز بانک مرکزی و شاپرک (شبکه پرداخت الکترونیک کارت) با حدود ۲۰۰ نیروی ستادی، ۳۳ نمایندگی و بیش از ۷۰۰ نیروی پشتیبان در سراسر کشور، با تکیه بر تجارب پیشین و بهره‌گیری از دانش و فناوری‌های روز، خدمات و محصولات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. برخی از این خدمات عبارتند از:

  • نصب، راه‌اندازی و راهبری دستگاه‌های پایانه فروش با قابلیت پذیرش تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب
  • نصب، راه‌اندازی و راهبری دستگاه‌های خودپرداز
  • نصب، راه‌اندازی و راهبری دستگاه‌های کیوسک خدمت‌رسانی
  • ارائه خدمات پرداخت آنلاین و درگاه پرداخت اینترنتی
  • ارائه خدمات پرداخت موبایلی

مأموریت پرداخت‌ نوین آرین

پرداخت ‌نوین، شرکتی بین‌المللی است که زنجیره‌ی کاملی از خدمات و محصولات ارزش‌آفرین را برای کسب ‌و کارهای اکوسیستم دیجیتال ارائه می‌دهد.چشم انداز پرداخت نوین

پرداخت نوین دارای برترین زیرساخت تعاملی در کسب ‌ وکارهای اکوسیستم دیجیتال با بهره‌گیری از راه‌حل‌های نوآورانه، شخصی‌سازی‌شده، چابک و قابل اعتماد است.

مدیران ارشد و همکاران

پرداخت نوین بر شانه کارشناسان خبره و کارکنان آموزش دیده بنا شده‌است. همه‌ی آن چیزی که شما برای اعتماد به بستر پرداخت نیاز دارید.


عبدالحمید منصوری

رییس هیات مدیره


اعضای هیات مدیره


محمد صادقی

نایب رییس هیات ‌مدیره

محمدرضا روشناس

عضو هیات ‌مدیره

پیام یاغلی

عضو هیات ‌مدیره

امین پوربهبهانی

عضو هیات ‌مدیره


مدیر عاملوحید حجتی

مدیر عامل

گواهینامه هاگواهینامه ISO 9001:2008

گواهینامه ISO 9001:2008

مجوز فعالیت سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران

مجوز فعالیت سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران

گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت های انفورماتیکی

گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت های انفورماتیکی


گواهینامه ISO/IEC 27001:2013

گواهینامه ISO/IEC 27001:2013

گواهینامه ISO/IEC 20000-1 :2011

گواهینامه ISO/IEC 20000-1 :2011

گواهینامه ISO 9001:2015

گواهینامه ISO 9001:2015

پرداخت نوین

پرداخت نوین

شرکت پرداخت نوین با هدف گسترش شبکه و ارایه‌ی خدمات نوین پرداخت الکترونیکی در فروردین ماه سال ۱۳۸۵ تاسیس گردید و در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت‌های دارای مجوز از بانک مرکزی و شاپرک (شبکه پرداخت الکترونیک کارت) در حوزه پرداخت الکترونیک مشغول به فعالیت است. این شرکت با برخـورداری از تجربه‌ی چندین ساله، دانش و تخصـص مدیران و نیروی انسانی خود که بزرگ‌ترین سـرمایه شرکت می باشند، با حدود ۲۰۰ نیروی ستادی، ۳۳ نمایندگی و بیش از ۷۰۰ نیروی پشتیبان در سراسر کشور به عنوان یک گروه توانمند با تکیه بر فناوری‌های روز دنیا، طیف گسترده‌ای از خدمات پرداخت الکترونیک را بر بستر ایمن ارائه می‌نماید. ازجمله خدماتی که شرکت پرداخت نوین آرین به مشتریان خود ارائه می‌دهد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ارائه خدمات امن و سریع همه کانال‌های پرداخت کاوش، سرویس کسب الکترونیکی وجوه شناسه‌دار نصب، راه‌اندازی و راهبری دستگاه‌‌های کیوسک خدمت‌رسانی سماوات، سرویس مدیریت اعتبار و امتیاز و تخفیف صدور و پذیرش کارت های بین المللی پرداخت درون موبایلی کارت بیمه درمان.

سایت پرداخت نوین
ارتباطات آوای سلام مهر نوین

ارتباطات آوای سلام مهر نوین

شرکت ارتباطات آوای سلام مهر نوین با هدف افزایش کیفیت پشتیبانی مشتریان و تسهیل و ارتقای فرآیندها تاسیس شده است و با خدماتی همچون: پاسخگویی و پشتیبانی ۲۴ ساعته هفت روز هفته و بدون تعطیلی مدیریت ارتباط با مشتریان مشاوره در راستای افزایش سهم بازار و افزایش رضایت‌مندی مشتریان شما را یاری می‌کند.

سایت آوای سلام مهر