بازدید اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل بانک اقتصاد نوین از پرداخت نوین

اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل بانک اقتصاد نوین از پرداخت نوین بازدید کردند.

بازدید اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل بانک اقتصاد نوین از پرداخت نوین

اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل بانک اقتصاد نوین از شرکت پرداخت نوین بازدید داشتند. در جلسه‌ای که روز سه شنبه ۱۵  تیر ماه ۱۴۰۰ در سالن آمفی تاتر پرداخت نوین برگزار شد، شرکت پرداخت نوین میزبان رئیس، اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل بانک اقتصاد نوین بود. در این نشست آقایان محمدعلی ایزدی؛ رئیس هیئت مدیره، علیرضا بلگوری، مدیرعامل و عضو هیئت و مرتضی معیری عضو هیئت مدیره و غلامحسین احمدی عضو هیئت مدیره حاضر بودند. 
در ابتدای این نشست وحید حجتی مدیرعامل شرکت پرداخت نوین ضمن خوشامدگویی به مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره به تشریح و بررسی عملکرد شرکت در زمان مدیریت خود و همچنین دورنمای سازمان پرداختند. 
حجتی، مدیر عامل شرکت پرداخت نوین با توجه به روند کل تراکنش بالاتر از ۶۰ درصدی شرکت نسبت به سال گذشته، اعلام کرد: با توجه به روند رو به رشد و رشد شاخص‌های عملکردی شرکت در سال‌های اخیر، امیدواریم در آینده نیز با تلاش و تحقق برنامه‌های پیش رو این رشد ادامه دار بوده و پرداخت نوین بتواند رتبه‌های بالاتری در بین شرکت‌های PSP کسب کند. 
حجتی مدیرعامل پرداخت نوین در ادامه گفت: علی رغم وجود کرونا و تغییر در نحوه خرید، تعطیلی بازار در طول سال گذشته، شرکت پرداخت نوین نه تنها توانسته روند رو به رشد خود را حفظ کند بلکه توانسته به صورت میانگین بیشتر از صنعت پرداخت الکترونیک رشد داشته باشد. او همچنین در راستای افزایش و حفظ روند رو به رشد شرکت پرداخت نوین ادامه داد: در سال جاری برنامه‌ی سالانه به گونه‌ای طراحی شده است که ضمن اصلاح فرآیندها و توانمندسازی نمایندگان، حاصل کار به افزایش رضایت مندی مشتریان در تمامی سطوح ختم شود. 
در بخش دیگری از این نشست عنوان شد پرداخت نوین سعی دارد با ارائه سرویس‌های متناسب و تعامل با تمامی شرکای تجاری خود شامل بانک‌ها، نمایندگان، پذیرندگان و پیمانکاران جایگاه خود را به عنوان شریک تجاری قابل اطمینان ثبت نموده و با عنایت به ماموریت ذاتی خود بتواند انتظارات سهام داران را برآورده سازد. 
در ادامه این نشست که علاوه بر مدیران ارشد بانک اقتصاد نوین، معاونت‌ها و مدیران شرکت پرداخت نوین نیز حضور داشتند، مرتضی معیری عضو هیئت مدیره انتظارات خود از پرداخت نوین بیان کرد و افزود با توجه به تصویب افزایش سرمایه امیدواریم شرکت پرداخت نوین در آینده‌ای نزدیک خود را در زمره بین برترین شرکت‌های صنعت قرار دهد. و در این راستا نیاز به همراهی و همدلی در تمامی سطوح مدیریتی کارمندی دارد. علیرضا بلگوری مدیرعامل بانک اقتصاد نوین در ادامه به عنوان یکی از سخنرانان دقایقی به گفت‌وگو پرداخت و گفت: برنامه بلند می‌تواند موجبات افزایش و رشد را فراهم آورد که با توجه به زیرساخت موجود می‌تواند شرکت پرداخت نوین را به رشدی معقول و فراتر از انتظارها برساند. بلگوری در ادامه افزود: ظرفیت و زیر ساخت به همراه پایش برنامه‌های مدون هفتگی و ماهانه می‌تواند منجر به رشد شود. وی همچنین به اهمیت حوزه‌ی بازاریابی در این صنعت اشاره کرد و گفت با داشتن برنامه‌ی مدون می‌توان سرویس‌های متعددی را برای مشتریان بانک فراهم کرد، از این رو در اولین گام ایجاد و استحکام همکاری و هماهنگی میان شرکت پرداخت نوین، ستاد و شعب بانک بیش از پیش ضروری به نظر می‌رسد و لازم است شرکت پرداخت نوین بیشتر در این بخش فعال باشد. 
بلگوری در ادامه اعلام کرد که بانک اقتصاد نوین به دنبال کسب رتبه‌های بالاتر در شبکه بانکی، لازم است از تمامی امکانات برای رشد مطلوب استفاده کرده و در این راه پرداخت نوین می‌تواند با تدوین برنامه منسجم علاوه بر استفاده بهینه از افزایش سرمایه مصوب در ایجاد ثروت گام برداشته و در مسیر اهداف بانک کمک شایانی داشته باشد. 
پس از پایان مراسم، هیئت همراه بانک اقتصاد نوین به همراه هئیت مدیره شرکت پرداخت نوین از واحدهای مختلف شرکت بازدید داشتند.

تاریخ انتشار
1400-04-16