رونمایی از نسل سوم سان

نسخه‌ی جدید سوپر اپلیکیشن نوین "سان" رونمایی شد.

به منظور ارایه‌ی خدمات بهینه و برتر در زمینه‌ی پرداخت، نسخه‌ی جدید سوپر اپلیکیشن نوین "سان" رونمایی شد.

رونمایی از نسل سوم سان

شرکت پرداخت نوین، به منظور ارایه خدمات بهینه، متمایز، بروز و نوین در صنعت پرداخت، نسخه‌ی جدید سوپر اپلیکیشن نوین «سان» را بروزرسانی و با امکانات و قابلیت‌های جدید در اختیار کاربران خود قرار داد.

سوپر اپلیکیشن نوین، سان تنها یک اپلیکیشن پرداخت نیست بلکه در حال حاضر با گسترش بازه‌ی خدمات خود توانسته خود را به عنوان یکی از کاربرپسندترین و پرسرعت‌ترین اپلیکیشن‌های موجود در صنعت پرداخت مطرح کند. سان، مجموعه‌ای ازخدمات مختلف پرداخت را به کاربران خود ارایه می‌دهد که اهم آن‌ها عبارتند از: خرید شارژ تلفن همراه، خرید بسته‌های اینترنتی، بیمه نوین، پرداخت قبوض خدماتی، استعلام حساب، استعلام نرخ ارز و … . همچنین در سوپر اپلیکیشن نوین «سان»، کاربران و پذیرندگان شرکت پرداخت نوین که از خدمات دستگاه پوز شرکت استفاده می‌نمایند، می‌توانند موارد اختصاصی نظیر استعلامات، جزییات تراکنش‌ها، درخواست پشتیبانی و ارسال انتقادات و پیشنهادات به مرکز پشتیبانی  و ...  را مشاهده نمایند.

از دیگر ویژگی‌های نسخه‌ی جدید سوپر اپلیکیشن پرداخت نوین می‌توان به باشگاه مشتریان و کارت اعتباری اشاره کرد. در بخش کارت اعتباری گروهی، کاربران می‌توانند به راحتی نسبت به پرداخت و استعلامات مربوط به کارت اعتباری خود اقدام نمایند و در بخش باشگاه مشتریان، شرکت پرداخت نوین در نظر دارد یکی از بزرگترین فروشگاه‌های مجازی ایران را راه اندازی نمایند و در کنار آن تخفیف‌های ویژه‌ای را به کاربران خود براساس امتیاز و میزان تراکنش اختصاص دهد.

گفتنی است نسخه‌ی جدید سوپر اپلیکیشن نوین "سان" در حال حاضر در سایت سان قابلیت دانلود را دارد.


تاریخ انتشار
1400-07-17