فراخوان جذب نمایندگی پرداخت نوین در استان گیلان

پرداخت نوین نماینده پشتیبانی پذیرنده‌های فروشگاهی در گیلان جذب می‌نماید

شرکت پرداخت نوین جهت بهبود کیفیت خدمات نماینده فعال در استان گیلان می‌پذیرد

فراخوان جذب نمایندگی پرداخت نوین در استان گیلان

شرکت پرداخت ‌نوین، ارایه‌دهنده‌ی خدمات پرداخت الکترونیک، در راستای بهبود، توسعه خدمات، افزایش عملکرد و کسب رضایت هر چه بیشتر از جانب مشتریان خود در استان گیلان، اقدام به جذب نماینده پشتیبانی پایانه‌های فروشگاهی می‌نماید.
شرکت پرداخت نوین، از شرکت‌های رسمی و ثبت‌شده‌ای که سوابق کاری مرتبط و توانمندی اجرایی لازم در زمینه ارایه‌ی خدمات پرداخت الکترونیک و پشتیبانی از پذیرنده‌های فروشگاهی را دارند، دعوت بعمل می‌‌آورد تا درخواست خود را به همراه سوابق کامل کاری مدیر عامل، مشخصات و سوابق شرکت خود، از طریق سایت رسمی شرکت پرداخت‌نوین، جهت بررسی و احراز صلاحیت ارسال نمایند. متقاضیان محترم می‌توانند با استفاده از لینک زیر (ثبت نام درخواست نمایندگی) اقدام به ارسال مدارک و مشخصات خود کنند.
همچنین لازم به ذکر است شرکت پرداخت نوین پس از بررسی مدارک ارسالی از سوی داوطلبین دریافت نمایندگی پشتیبانی خدمات پرداخت الکترونیکی و پذیرنده‌های فروشگاهی توسط کارشناسان خود، نسبت به امتیازدهی به پرونده‌های ارسالی (براساس روزمه‌های سازمانی ارسال شده و اولویت‌های مورد نظر خود بر طبق استانداردهای سازمانی) اقدام نموده و پس از آن و بر طبق اولویت امتیازبندی، اقدام به انتخاب نماینده نهایی خواهد کرد.

تاریخ انتشار
1400-07-19