خانواده نوین

خانواده نوین

هر روز نو شدن پیمان زندگیست

خانواده نوین شامل زیر مجموعه‌های پرداخت نوین، نوین تل، نوین تک، مرکز تماس نوین و صدرآوین می‌باشد که با هدف تسهیل در امور پرداخت الکترونیک، سرمایه گذاری، اداری و مالی تشکیل شده و با حضور در نمایشگاه الکامپ خود را به تمام بازدیدکنندگان معرفی کرد و نوید اتفاقی تازه در حوزه پرداخت الکترونیک را داده است.

پرداخت نوین

شرکت پرداخت نوین آرین با هدف گسترش شبکه و ارائه خدمات نوین پرداخت الکترونیکی در فروردین ماه سال 1385 تاسیس گردید و در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت‌های دارای مجوز از بانک مرکزی و شاپرک (شبکه پرداخت الکترونیک کارت) در حوزه پرداخت الکترونیک مشغول به فعالیت است. این شرکت با برخـورداری از تجربه چندین ساله و دانش و تخصـص مدیران و کارکنان خود که بزرگ ترین سـرمایه شرکت می باشند، با حدود 200 نیروی ستادی، 33 نمایندگی و بیش از 700 نیروی پشتیبان در سراسر کشور به عنوان یک گروه توانمند با تکیه بر فناوری‌های روز دنیا، طیف گسترده ای از خدمات پرداخت الکترونیک را بر بستر ایمن به شرح زیر ارائه می‌نماید

  • ارایه خدمات امن و سریع همه کانال های پرداخت
  • کاوش، سرویس کسب الکترونیکی وجوه شناسه دار
  • نصب، راه‌اندازی و راهبری دستگاه‌ های کیوسک خدمت‌رسانی
  • سماوات، سرویس مدیریت اعتبار و امتیاز و تخفیف
  • صدور و پذیرش کارت های بین المللی
  • پرداخت درون موبایلی
  • کارت بیمه درمان

نوین تک

نوین تک یک شتابدهنده تخصصی کسب و کار های نوپا در حوزه های فین تک، اینترنت اشیا و تجارت الکترونیک است، هدفش کمک به تحقق رویاهای افرادی است که با تمام توان خود حاضرند برای تحقق رویایشان تلاش کنند.

نوین تک با برگزاری رویدادهای کارآفرینانه سعی بر الهام بخش بودن برای افراد و تبدیل آنها به یک کارآفرین را دارد.

در نوین تک افراد را برای رسیدن به هدف و رویایشان و راه اندازی کسب و کار نوآورانه شان حمایت می شوند و به افراد برای بهبود کسب و کارهای نوآورانه شان آموزش های لازم را می دهند.

نوین تک کسب و کار های نوپا را در جامعه خود معرفی میکند تا بتوانند خود را در عرصه ملی و همچنین بین المللی مطرح کنند. نوین تک شما را تا رسیدن به موفقیت همراهی می کند.

مرکز تماس نوین

مرکز تماس نوین با هدف افزایش کیفیت پشتیبانی مشتریان و تسهیل و ارتقای فرآیندها تاسیس شده است و با خدماتی همچون

  • صدای مشتری
  • بازاریابی مستقیم
  • خدمات امداد مشتریان 24*7

در راستای افزایش سهم بازار و افزایش رضایتمندی مشتریان شما را یاری می‌کند.

صدرآوین

صدراوین داستان جسارت و نوآوری است

صدراوین داستان جسارت و نوآوری است. شرکت صدرآوین تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار در قالب صندوق سرمایه گذاری جسورانه با جمع آوری منابع مالی از بازار سرمایه در ایده های بکر و متمایز در زمینه های فناوری اطلاعات و ارتباطات (IT) و تکنولوژی مالی (Fintech)، سرمایه گذاری می‌کند. تیم‌های تخصصی فنی و مالی صدراوین خود را متعهد می‌دانند با استفاده از پتانسیل‌های خود، علاوه بر حفظ حقوق سرمایه‌گزاران، محیط مناسبی برای شروع و رشد کسب و کار صاحبان ایده فراهم کنند.

نوین تل

پُل دنیای نوین

ما در نوین تل با تداوم کیفیت در سرعت بالاتر و در نتیجه ایجاد تحول سازمانی به دنیای نوین ارتباطات و خدمات وارد شدیم.

نوین تل سیم کارتی برای یکپارچگی ست.

منتظر خبرهای خوبی از نوین تل باشید.