سانسان، آینده پرداخت مراحل فعال‌سازی امکانات سان

سان، آینده‌ی پرداخت

آنچه در آینده با آن روبرو خواهید شد را می‌توانید با سان تجربه کنید. سان تجربه‌ای نوین است در صنعت پرداخت؛ نرم افزاری امن، کاربر محور، پشتیبانی دائمی و رایگان با قابلیت‌های فراوان که تجربه‌ی نوینی از زندگی دیجیتال را به کاربران هدیه می‌دهد. این نرم‌افزار بر روی تمامی گوشی‌های هوشمند قابل استفاده است. خرید انواع شارژ، پرداخت انواع قبوض، کارت به کارت، کارت اعتباری، کیف پول و صدور آنلاین بیمه نامه و ... از جمله خدمات سان هستند. از خدمات اختصاصی سان می توان به نوین مال و باشگاه مشتریان نیز اشاره کرد. تیم پشتیبانی، همواره با رصد نیازهای مشتریان و با اتکا به دانش و فناوری‌های نوین می‌کوشند با بروزرسانی این نرم افزار، خدمات متنوع و بهتری را ارایه کند.


پوز من

این قابلیت یک ویژگی اختصاصی برای دارندگان دستگاه کارت خوان پرداخت نوین است. پذیرندگان می توانند با استفاده از این قابلیت تراکنش های دستگاه خود را مشاهده کنند. همچنین ارسال تیکت از سوی پذیرنگان جهت بررسی مشکلات و پذیرش انتقاد و پیشنهاد از دیگر امکانات پوز من می باشد.

کارت اعتباری

دارنده کارت اعتباری بانک اقتصاد نوین می‌تواند به میزان شخصی معادل سقف کارت، از محل اعتبار تخصیصی بانک، جهت خرید به فروشگاه‌های ارائه‌‌دهنده‌ی کالا و خدمات مراجعه نموده و با توجه به توان پرداخت، یکی از شرایط باز‍پرداخت به صورت یک جا یا اقساطی را انتخاب نماید. خدمات مربوط به کارت اهتباری نظیر پرداخت اقساط، اخذ موجودی و ... از جمله امکاناتی است که در سان می‌توانید داشته باشید.


نوین مال

نوین مال پلتفرمی است در حوزه تجارت الکترونیک که بستر لازم برای داشتن فروشگاه اینترنتی را برای کسب و کارها فراهم می کند. این پلتفرم با هدف مسئولیت اجتماعی جهت حمایت از کسب و کارها و کاهش هزینه‌ی آن‌ها ایجاد شده است به غیر از ارائه رایگان فضایی به عنوان فروشگاه اینترنتی، امکاناتی نظیر فضای تبلیغات رایگان، مدیریت لاجستیک و کمک به فروش را بدون دریافت کارمزد مهیا می‌کندسان در شبکه های اجتماعی