نرم افزارهای کاربردی خودپرداز
نرم افزارهای کاربردی برای پذیرندگان

یکی از نیازمندی‌های موجود برای نمایندگان و پذیرندگان نرم افزارهای کاربردی است. دانلود و نصب نرم افزارهای کاربردی به علت مشکلاتی چون به روز نبودن نرم افزار، عدم هماهنگی بین نرم افزار و سیستم  و مواردی از این دست به صورت معمول مشکلاتی را برای دو طرف ایجاد کند. از این رو مهمترین نرم افزارهای کاربردی برای دانلود و استفاده به صورت رایگان در اختیار پذیرندگان محترم قرار گرفته است.

Any Desk

نرم افزار AnyDesk به کاربر امکان کنترل سیستم کامپیوتر را از راه دور می‌دهد. این نرم افزار به کاربران کمک می‌کند تا از راه دور و به کمک اتصال به اینترنت اقدام به اتصال به سیستم خود نمایند. 


keyhan Client

این برنامه بر روی سیستم کامپیوتری کاربر نصب می‌شود و با استفاده از ماژول‌ کیای کاربر، سرویس‌های امنیتی را به صورت شفاف در سمت Client ارائه می‌دهد.

دانلود نرم افزار VNC

VNC مخفف Virtual Network Computing به معنی پردازش مجازی اینترنتی است. VNC به عنوان رابط کاربر با رابط گرافیکی سیستم‌عامل (remote desktop) عمل خواهد کرد. به عبارت دیگر VNC تصویر مانیتور سرور را به کامپیوتر شما فرستاده و همچنین اطلاعات کلیدهای صفحه کلید یا موس را به سرور منتقل می‌کند.

دانلود نرم افزار Yass

نرم‌افزار کاربردی دستگاه‌های خودپرداز که «یاس» نامگذاری شده است، نرم افزاریست که جهت مدیریت دستگاه‌های خودپرداز براساس استاندارد WOSA/XFS برروی بستر Windows XP, ۷ طراحی و تولید شده است. این نرم‌افزار ضمن فراهم نمودن امکان ارائه انواع خدمات کارتی و بدون کارت از طریق خودپرداز برای مشتریان بانک اقتصاد نوین (در مد In Service)، قابلیت‌های متعددی را در مدهای Operator, Superviser و Vendor در اختیار بانک قرار می‌دهد. 

نرم‌افزار یاس تاکنون بر روی برندهای سخت افزاری مختلف ارائه و در محیط مشتریان عملیاتی شده است که از جمله این برندها می‌توان به ncr, wincor, Kingteller اشاره نمود.