پایانه‌های نوینپایانه فروش کلاسیک پایانه فروش اندرویدی پایانه همراه نوین

پایانه فروش کلاسیک ثابت و سیار


 پایانه‌های نوین در دو نوع ثابت و سیار موجود می‌باشند. در دستگاه‌های ثابت ارتباط از طریق خط تلفن یا شبکه محلی با سیم (LAN) می‌باشد. دستگاه‌های کلاسیک سیار که به وسیله سیم کارت یا شبکه محلی بی‌سیم (WIFI) راه اندازی می‌شوند و از سیستم اینترنت استفاده می‌کنند، قابلیت حمل و جابجایی را دارند. 

کاربرد
  • بیشترین کاربرد این دستگاه در فروشگاه‌های خرد و با تعداد تراکنش متوسط می‌باشد که به سادگی و با اتصال تلفن فروشگاه به کارتخوان قابل استفاده خواهد بود.
  • استفاده در مکان‌هایی که سرعت بالای تراکنش به علت تعدد مشتریان (کمتر از ۲ ثانیه) اهمیت دارد یا چند پایانه به موازات هم با استفاده از شبکه محلی با سیم (LAN) .
  • استفاده در مکان‌هایی که دسترسی به خط تلفن مقدور نیست (مانند مراکز جهانگردی).

پایانه فروش اندرویدی

فراتر از پرداخت
تصور کنید که گوشی هوشمند شما یک دستگاه پایانه فروش همه کاره باشد، این یک اتفاق شگفت‌انگیز است. در واقع شما پایانه فروشی در اختیار دارید که با سیستم عامل اندروید تمامی قابلیت‌های یک پایانه فروش را در اختیارتان قرار می‌دهد. از جمله کاربری‌های آن می‌توان به قابلیت‌ پشتیبانی از تماس تلفنی، امکان اتصال به اینترنت از طریق شبکه‌های داخلی (LAN، WiFi، GPRS)، امکان نصب انواع نرم افزارهای فروش، قابلیت ایجاد ارتباط بین نرم افزارهای جانبی و نرم افزارهای پرداخت (پرداخت درون برنامه ای) و ایجاد یکپارچگی بین آن‌ها اشاره نمود. پایانه فروش اندرویدی حس خوب کاربری و امنیت را به مشتریان انتقال می‌دهد.

پایانه همراه نوین

فروشگاه همراه
یکی از نگرانی‌های کسب‌ و کارهای سیار، دریافت وجه فروش کالا و خدمات است. پایانه همراه نوین در حالی که فضای کمی را اشغال می‌کند، سهولت کاربری را برای همه پذیرندگان فراهم می‌سازند. استحکام بالا در مقابل ضربه‌ی احتمالی، امکان انجام تراکنش جهت فروش کالا و خدمات و پشتیبانی 24 ساعته از دیگر ویژگی‌های این پایانه است.

مزایا
  • قابلیت اتصال به گوشی موبایل و تبلت از طریق بلوتوث.
  • امکان اتصال به سیستم عامل‌های Android، IOS.
  • امکان انجام تراکنش با کارت‌های مغناطیسی، هوشمند و فناوری NFC.